Müteahhit

İnşaat Firmaları – İşe Alım – Çalışan Raporu 2018

İnşaat firmaları için 2018 senesi zor bir yıl oldu, malumunuz kur dalgalanmaları, piyasa arz daralması, belirsizlikler, kriz söylemleri vs.

Peki 2018 yılındaki bu gelişmeler Büyük ölçekli Türk inşaat firmalarının işe alımlarını nasıl etkilemiş ? Genel bir fikir sahibi olabilmek için Linked’in istatistiklerini baz alan bir inşaat şirketleri işe alım ve çalışan raporu oluşturduk.

Rapor haliyle mimarlık, mühendislik, teknik ve idari inşaat personelleri içeren bir rapor oldu. İnşaat firmalarının işçi alım ve işçi çıkarımlarından bu raporda söz etmek mümkün değil.

Rapor Ocak 2019 döneminde ile alınan bilgiler ile oluşturuldu. Raporu hazırlarken sıralamaya dikkat etmedik, herhangi bir reklam sponsor almadık, linked ‘in verileriyle toplu bir derleme yaptık. Doğuş, Enka, Rönesans, Tekfen firmaları işe alım ve çalışan raporlarıyla ilgili yazılarımıza aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Yazımız ilginizi çektiyse Müteahhit yazımızı incelemenizi tavsiye ederim.

Yorumlarınızı bekliyoruz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
guest

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı

Mail Grubuna Katıl
Join Newslater

Mail grubumuza başarı ile eklendiniz. You have successfully subscribed to the newsletter

Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyin. There was an error while trying to send your request. Please try again.

İnşaat Şantiye Yapı ve Proje, bu formda verdiğiniz bilgileri sizinle iletişim kurmak, güncellemeler ve pazarlama sağlamak için kullanacaktır. - We will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.