Hakkımızda

İnşaat Şantiye .com Sitesi Hakkında

Sitemizde inşaat ve şantiye kültürüne ait bilgi ve tanımlar paylaşılmaktadır.

Mühendislik eğitimi almış bir profesyonel olarak, 15 yıl içinde şantiye ve inşaat sektöründe kazandığım deneyimlerimi, temel bilgiler düzeyinde şantiyecilik ve inşaat mühendisliğini özetliyorum. Umarım siteyi takip ederken sıkılmaz ve zevk alırsınız. Şimdilik kısa bilgiler aktararak sitenin omurgasını kurmaya çalışmaktayım, umarım zamanla sitemizin ilgi çekip büyümesini başarabiliriz.

Sitemizde insana ve emeğe saygı temel prensipleri doğrultusunda paylaşımlar yapmaya özen gösteriyorum.

Katkılarınızla siteyi büyütmek isterseniz, bize yazmaktan çekinmeyin.

2017 Yılı itibari ile kurulan inşaat şantiye sitesi içerikleri ile ilgili şikayetlerinizi iletişim bölümümüzden bizlere paylaşabilirsiniz.

Yayın anlayışımız gereği Ayrımcılık, Uygunsuz içerik, Şiddet ve Hakaret içeren, Telif ihlali kapsamında değerlendirilebilecek, yasalara ve genel ahlak kurallarına aykırı reklam, yorum, görsel ve yazılı içerikler, şikayet ve tespite edildiği taktirde yayından kaldırılacaktır.

Yayınlarımız bilim ve teknik kurumlarınca değerlendirilmemiş olup, kullanım nedeni ile oluşabilecek hata ve kusurlardan kullanıcının kendisi sorumludur.

Saygı ve Sevgilerimle.

Site Yönetimi – 2017

Kapalı

Mail Grubuna Katıl
Join Newslater

Mail grubumuza başarı ile eklendiniz. You have successfully subscribed to the newsletter

Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyin. There was an error while trying to send your request. Please try again.

İnşaat Şantiye Yapı ve Proje, bu formda verdiğiniz bilgileri sizinle iletişim kurmak, güncellemeler ve pazarlama sağlamak için kullanacaktır. - We will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.