Müteahhit

Gap İnşaat İşe Alım ve Çalışan Sayısı

Gap İnşaat, İstanbul, Şişli Merkezli firma Linked’in üzerinde 31.184 takipçisi olan büyük ölçekli türk inşaat firmalasıdır. Firmanın 412 çalışanı LinkedIn‘de görüntülenmektedir. Site istatistiklerine göre 376 Aktif personel firmada çalışmalarını sürdürmektedir. Rapor Ocak 2019 dönemi istatistiklerini içermektedir. GAP inşaat uluslararası Müteahhitlik firmasıdır.

Bu sayı bire-bir firma çalışan sayısını yansıtmamakla birlikte, bizlere fikir vermesi açısından önemlidir. Linked ‘in üzerinde yaptığımız değerlendirmede bu sayıyı oluşturan kişilerin Firmanın aktif personelleri, alt yüklenici personelleri, ağırlıklı olarak teknik ve idari kadrosu olmakla birlikte, formen, operatör kadrolarınında bu sayı içerisinde yer aldığını söyleyebiliriz. Halen profilini güncellememiş, aslen firmada çalışmayan personellerde bu sayıya dahil olduğu görülmüştür.

Gap İnşaat Hakkında

Logistics power extending to 3 continents, ranking among the Top Global Contractors in the list of ENR consecutively since 2006, more than 100 projects completed successfully…

Being one of the highly reputable contracting companies of the world,Gap Construction builds the future now thanks to a professional executive team, expert employees, capability of delivering turnkey projects both inside and outside the country.

Gap İnşaat Çalışan Sayısı

Gap inşaat çalışan istatistiklerinde firmanın 2018 yılında %34 ‘lük küçülme içerisinde olduğu gözlemleniyor. Gap inşaat ortalama işte kalma süresi 4,1 yıl olarak hesaplanmış.

Gap İnşaat Yeni İşe Alımlar

Gap İnşaatın 2018 yılı yeni işe alımlarında önceki yıllara nazaran genel olarak bir azalış gözlemleniyor. 

Gap İnşaat Çalışan Dağılımı

İnşaat firmasının 6 Ay ve 1 yıllık periyotlarda çalışan sayıları incelendiğinde ; 

Genel düşüş tüm birimlerde gözlemleniyor. 
Gap inşaatın Mühendislik alanında çalışan sayısı 2018 yılında %40 azalış göstermiş.

Yorumlarda Gap inşaat firması iş ilanlarını ve şantiye işe alımlarını paylaşarak, iş arayan dostlarımıza yardımcı olabilirsiniz.

Yazımız ilginizi çektiyse, diğer inşaat firmalarıyla ilgili inceleme yazılarımıza, İnşaat Firmaları – İşe Alım – Çalışan Raporu 2018
sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
guest

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı

Mail Grubuna Katıl
Join Newslater

Mail grubumuza başarı ile eklendiniz. You have successfully subscribed to the newsletter

Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyin. There was an error while trying to send your request. Please try again.

İnşaat Şantiye Yapı ve Proje, bu formda verdiğiniz bilgileri sizinle iletişim kurmak, güncellemeler ve pazarlama sağlamak için kullanacaktır. - We will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.