Müteahhit

Tav İnşaat – İşe Alım ve Çalışan Sayısı

Tav İnşaat, İstanbul Merkezli firma Linked’in üzerinde 49.878 takipçisi olan büyük ölçekli türk inşaat firmalasıdır. Firmanın 947 çalışanı LinkedIn‘de görüntülenmektedir. Site istatistiklerine göre 837 Aktif personel firmada çalışmalarını sürdürmektedir. Rapor Ocak 2019 dönemi istatistiklerini içermektedir. Tav inşaat uluslararası Müteahhitlik firmasıdır.

Bu sayı bire-bir firma çalışan sayısını yansıtmamakla birlikte, bizlere fikir vermesi açısından önemlidir. Linked ‘in üzerinde yaptığımız değerlendirmede bu sayıyı oluşturan kişilerin Firmanın aktif personelleri, alt yüklenici personelleri, ağırlıklı olarak teknik ve idari kadrosu olmakla birlikte, formen, operatör kadrolarınında bu sayı içerisinde yer aldığını söyleyebiliriz. Halen profilini güncellememiş, aslen firmada çalışmayan personellerde bu sayıya dahil olduğu görülmüştür.

Tav İnşaat Hakkında

TAV Construction is a Turkish contracting firm specialized in the construction of airports, airport related facilities and iconic buildings. TAV Construction’s growth is indeed an exceptional success story and this achievement is recognized by Engineering News Record (ENR), where TAV Construction ranked 1st for airport construction projects in 2014, 2015 and 2016 consecutively.

Tav İnşaat Çalışan Sayısı

Tav inşaat çalışan istatistiklerinde firmanın 2018 yılında %2 ‘lik küçülme içerisinde olduğu gözlemleniyor. Tav inşaat ortalama işte kalma süresi 5,4 yıl olarak hesaplanmış.

Tav İnşaat Yeni İşe Alımlar

Tav İnşaatın 2018 yılı yeni işe alımlarında önceki yıllara nazaran genel olarak bir azalış gözlemleniyor. 

Tav İnşaat Çalışan Dağılımı

İnşaat firmasının 6 Ay ve 1 yıllık periyotlarda çalışan sayıları incelendiğinde ; 

Genel düşüş tüm birimlerde gözlemleniyor. 
Tav inşaatın Mühendislik alanında çalışan sayısı 2018 yılında %4 azalış göstermiş.

Yorumlarda Tav inşaat firması iş ilanlarını ve şantiye işe alımlarını paylaşarak, iş arayan dostlarımıza yardımcı olabilirsiniz.

Yazımız ilginizi çektiyse, diğer inşaat firmalarıyla ilgili inceleme yazılarımıza, İnşaat Firmaları – İşe Alım – Çalışan Raporu 2018
sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
guest

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı

Mail Grubuna Katıl
Join Newslater

Mail grubumuza başarı ile eklendiniz. You have successfully subscribed to the newsletter

Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyin. There was an error while trying to send your request. Please try again.

İnşaat Şantiye Yapı ve Proje, bu formda verdiğiniz bilgileri sizinle iletişim kurmak, güncellemeler ve pazarlama sağlamak için kullanacaktır. - We will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.