Müteahhit

IC İçtaş İnşaat – İşe Alım ve Çalışan Sayısı

IC İçtaş İnşaat, İstanbul Merkezli firma Linked’in üzerinde 19.026 takipçisi olan büyük ölçekli türk inşaat firmalasıdır. Firmanın 344 çalışanı LinkedIn‘de görüntülenmektedir. Site istatistiklerine göre 277 Aktif personel firmada çalışmalarını sürdürmektedir. Rapor Ocak 2019 dönemi istatistiklerini içermektedir. IC içtaş inşaat uluslararası Müteahhitlik firmasıdır.

Bu sayı bire-bir firma çalışan sayısını yansıtmamakla birlikte, bizlere fikir vermesi açısından önemlidir. Linked ‘in üzerinde yaptığımız değerlendirmede bu sayıyı oluşturan kişilerin Firmanın aktif personelleri, alt yüklenici personelleri, ağırlıklı olarak teknik ve idari kadrosu olmakla birlikte, formen, operatör kadrolarınında bu sayı içerisinde yer aldığını söyleyebiliriz. Halen profilini güncellememiş, aslen firmada çalışmayan personellerde bu sayıya dahil olduğu görülmüştür.

IC İçtaş İnşaat Hakkında 

IC İÇTAŞ İNŞAAT (IC İÇTAŞ CONSTRUCTION) is the flagship company within IC İbrahim Çeçen Investment Holding A.Ş. and a preferred global brand. Thanks to its knowledge and experience gained in a period of more than 40 years, and it ranks among the leading companies of Turkey and the world. Since its date of establishment, IC İÇTAŞ İNŞAAT has put its signature under many successful projects such as airport constructions, seaport constructions, marina constructions, high-speed train projects, road and bridge constructions, high capacity power plants, smart buildings, trade centers, tourist facilities, irrigation system constructions, public buildings, mass housing projects, health facilities, university and school constructions. In addition to the construction projects, our company successfully continues its activities in the field of airport, seaport, and marina management. IC İÇTAŞ İNŞAAT is also an efficient player in the generation and distribution of power with its investments. Doğuş İnşaat’ın farklı uzmanlık alanlarını içeren kapsamlı portföyü; 1460 km’lik yol, 43 km’lik köprü ve viyadük, 200 km’lik metro ve tünel, toplamda 3350 MW elektrik üreten 21 baraj ve hidroelektrik santrali gibi altyapı projeleri dışında, metro projeleri kapsamındaki istasyonlar da dahil toplam 3 milyon metre karelik bir inşa hacmine sahip alışveriş ve eğlence merkezi, ofis, yaşam ve endüstriyel alan projelerini de içermektedir. Ayrıca Şirket, Doğuş Grubu gayrimenkul yatırımları kapsamında 2.6 milyon metre karelik inşa alanına sahip bina yapımı gerçekleştirmiştir.

IC İçtaş İnşaat Çalışan Sayısı

IC İçtaş inşaat çalışan istatistiklerinde firmanın 2018 yılında %0 ‘lük küçülme-büyüme içerisinde olduğu gözlemleniyor. IC İçtaş inşaat ortalama işte kalma süresi 5,1 yıl olarak hesaplanmış.

IC İçtaş İnşaat Yeni İşe Alımlar

IC İçtaş İnşaatın 2018 yılı yeni işe alımlarında önceki yıllara nazaran genel olarak bir azalış gözlemleniyor. 

IC İçtaş İnşaat Çalışan Dağılımı

İnşaat firmasının 6 Ay ve 1 yıllık periyotlarda çalışan sayıları incelendiğinde ; 

Genel düşüş tüm birimlerde gözlemleniyor. 
IC İçtaş inşaatın Mühendislik alanında çalışan sayısı 2018 yılında %7 artış göstermiş.

Yorumlarda IC İçtaş inşaat firması iş ilanlarını ve şantiye işe alımlarını paylaşarak, iş arayan dostlarımıza yardımcı olabilirsiniz.

Yazımız ilginizi çektiyse, diğer inşaat firmalarıyla ilgili inceleme yazılarımıza, İnşaat Firmaları – İşe Alım – Çalışan Raporu 2018
sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
guest

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
Kapalı

Mail Grubuna Katıl
Join Newslater

Mail grubumuza başarı ile eklendiniz. You have successfully subscribed to the newsletter

Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyin. There was an error while trying to send your request. Please try again.

İnşaat Şantiye Yapı ve Proje, bu formda verdiğiniz bilgileri sizinle iletişim kurmak, güncellemeler ve pazarlama sağlamak için kullanacaktır. - We will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.