Müteahhit

Çalık Holding İşe Alım ve Çalışan Sayısı

Çalık Holding İnşaat, İstanbul Merkezli firma Linked’in üzerinde 57.981 takipçisi olan büyük ölçekli türk inşaat firmalasıdır. Firmanın 438 çalışanı LinkedIn‘de görüntülenmektedir. Site istatistiklerine göre 390 Aktif personel firmada çalışmalarını sürdürmektedir. Rapor Ocak 2019 dönemi istatistiklerini içermektedir. Çalık inşaat uluslararası Müteahhitlik firmasıdır.

Bu sayı bire-bir firma çalışan sayısını yansıtmamakla birlikte, bizlere fikir vermesi açısından önemlidir. Linked ‘in üzerinde yaptığımız değerlendirmede bu sayıyı oluşturan kişilerin Firmanın aktif personelleri, alt yüklenici personelleri, ağırlıklı olarak teknik ve idari kadrosu olmakla birlikte, formen, operatör kadrolarınında bu sayı içerisinde yer aldığını söyleyebiliriz. Halen profilini güncellememiş, aslen firmada çalışmayan personellerde bu sayıya dahil olduğu görülmüştür.

Çalık İnşaat Hakkında

1981 yılında temelleri atılan Çalık Holding, enerji, inşaat ve gayrimenkul, tekstil, madencilik, finans ve telekom sektörlerinde faaliyet göstermektedir. Orta Asya, Balkanlar ve MENA Bölgesi’ndeki 17 ülkenin önde gelen Türk yatırımcılarından biri olarak faaliyetlerini sürdüren Çalık Holding, yaklaşık 27 bin kişiye istihdam sağlamaktadır. Çalık Holding, girişimci yapısı, akılcı stratejileri, kapsayıcılık ve çeşitliliğe verdiği önem, inovatif ve sürdürülebilir iş modelleri, teknolojiye ve insan kaynaklarına yaptığı yatırımlarla faaliyette bulunduğu her alanda ve coğrafyada, dokunduğu her insanın hayatına kalıcı değerler katmak amacıyla 35 yıldır çalışmalarını sürdürmektedir.

Founded in 1981, Çalık Holding operates in energy, construction and real estate, textile, mining, finance and telecom areas. The Group is active in 17 countries in Central Asia, Balkans and MENA region, and employs around 27 thousand people. Çalık Holding guides its operations for 35 years in an effort to add permanent value to all the lives and regions involved in its areas of activities through its entrepreneurship, rational strategies, dedication to diversity, innovative and sustainable business models, investments in technology and human resources.

Çalık İnşaat Çalışan Sayısı

Çalık inşaat çalışan istatistiklerinde firmanın 2018 yılında %4 ‘lük küçülme içerisinde olduğu gözlemleniyor. Doğuş inşaat ortalama işte kalma süresi 6,8 yıl olarak hesaplanmış.

Çalık İnşaat Yeni İşe Alımlar

Çalık İnşaatın 2018 yılı yeni işe alımlarında önceki yıllara nazaran genel olarak bir azalış gözlemleniyor. 

Çalık İnşaat Çalışan Dağılımı

İnşaat firmasının 6 Ay ve 1 yıllık periyotlarda çalışan sayıları incelendiğinde ; 

Genel düşüş tüm birimlerde gözlemleniyor. 
Çalık inşaatın Mühendislik alanında çalışan sayısı 2018 yılında %2 azalış göstermiş.

Yorumlarda Çalık inşaat firması iş ilanlarını ve şantiye işe alımlarını paylaşarak, iş arayan dostlarımıza yardımcı olabilirsiniz.

Yazımız ilginizi çektiyse, diğer inşaat firmalarıyla ilgili inceleme yazılarımıza, İnşaat Firmaları – İşe Alım – Çalışan Raporu 2018
sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
guest

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı

Mail Grubuna Katıl
Join Newslater

Mail grubumuza başarı ile eklendiniz. You have successfully subscribed to the newsletter

Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyin. There was an error while trying to send your request. Please try again.

İnşaat Şantiye Yapı ve Proje, bu formda verdiğiniz bilgileri sizinle iletişim kurmak, güncellemeler ve pazarlama sağlamak için kullanacaktır. - We will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.