Müteahhit

BOES Construction – İşe Alım ve Çalışan Sayısı

BOES İnşaat, İstanbul Merkezli firma Linked’in üzerinde 3.620 takipçisi olan büyük ölçekli türk inşaat firmalasıdır. Firmanın 216 çalışanı LinkedIn‘de görüntülenmektedir. Site istatistiklerine göre 196 Aktif personel firmada çalışmalarını sürdürmektedir. Rapor Ocak 2019 dönemi istatistiklerini içermektedir. Boes inşaat uluslararası Müteahhitlik firmasıdır.

Bu sayı bire-bir firma çalışan sayısını yansıtmamakla birlikte, bizlere fikir vermesi açısından önemlidir. Linked ‘in üzerinde yaptığımız değerlendirmede bu sayıyı oluşturan kişilerin Firmanın aktif personelleri, alt yüklenici personelleri, ağırlıklı olarak teknik ve idari kadrosu olmakla birlikte, formen, operatör kadrolarınında bu sayı içerisinde yer aldığını söyleyebiliriz. Halen profilini güncellememiş, aslen firmada çalışmayan personellerde bu sayıya dahil olduğu görülmüştür.

BOES İnşaat Hakkında

BOES Construction, was founded by the professionals, who have many years’ experience in construction industry of the Russian Federation. Experienced team of the professionals is rapidly growing by adding young, dynamic and qualified staff. The company offers its clients extensive services including design and construction under one umbrella with complete responsibility of the manager, without a risk for the customer to exceed a schedule and budget, and providing high quality project submission.

BOES İnşaat Çalışan Sayısı

BOES inşaat çalışan istatistiklerinde firmanın 2018 yılında %8 ‘lük küçülme içerisinde olduğu gözlemleniyor. BOES inşaat ortalama işte kalma süresi 2,7 yıl olarak hesaplanmış.

BOES İnşaat Yeni İşe Alımlar

BOES İnşaatın 2018 yılı yeni işe alımlarında önceki yıllara nazaran genel olarak bir azalış gözlemleniyor. 

BOES İnşaat Çalışan Dağılımı

İnşaat firmasının 6 Ay ve 1 yıllık periyotlarda çalışan sayıları incelendiğinde ; 

Genel düşüş tüm birimlerde gözlemleniyor. 
BOES inşaatın Mühendislik alanında çalışan sayısı 2018 yılında %2 azalış göstermiş.

Yorumlarda BOES inşaat firması iş ilanlarını ve şantiye işe alımlarını paylaşarak, iş arayan dostlarımıza yardımcı olabilirsiniz.

Yazımız ilginizi çektiyse, diğer inşaat firmalarıyla ilgili inceleme yazılarımıza, İnşaat Firmaları – İşe Alım – Çalışan Raporu 2018
sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
guest

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı

Mail Grubuna Katıl
Join Newslater

Mail grubumuza başarı ile eklendiniz. You have successfully subscribed to the newsletter

Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyin. There was an error while trying to send your request. Please try again.

İnşaat Şantiye Yapı ve Proje, bu formda verdiğiniz bilgileri sizinle iletişim kurmak, güncellemeler ve pazarlama sağlamak için kullanacaktır. - We will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.