Müteahhit

Aecom – İşe Alım ve Çalışan Sayısı

AECOM inşaat firması, Los Angeles, California Merkezli firma Linked’in üzerinde 618.820 takipçisi olan büyük ölçekli türk inşaat firmalasıdır. Firmanın 54.286 çalışanı LinkedIn‘de görüntülenmektedir. Site istatistiklerine göre 48.544 Aktif personel firmada çalışmalarını sürdürmektedir. Rapor Ocak 2019 dönemi istatistiklerini içermektedir. Aecom inşaat uluslararası Müteahhitlik firmasıdır.

Bu sayı bire-bir firma çalışan sayısını yansıtmamakla birlikte, bizlere fikir vermesi açısından önemlidir. Linked ‘in üzerinde yaptığımız değerlendirmede bu sayıyı oluşturan kişilerin Firmanın aktif personelleri, alt yüklenici personelleri, ağırlıklı olarak teknik ve idari kadrosu olmakla birlikte, formen, operatör kadrolarınında bu sayı içerisinde yer aldığını söyleyebiliriz. Halen profilini güncellememiş, aslen firmada çalışmayan personellerde bu sayıya dahil olduğu görülmüştür.

AECOM İnşaat Hakkında 

AECOM is built to deliver a better world. We design, build, finance and operate infrastructure assets for governments, businesses and organizations in more than 150 countries. As a fully integrated firm, we connect knowledge and experience across our global network of experts to help clients solve their most complex challenges. From high-performance buildings and infrastructure, to resilient communities and environments, to stable and secure nations, our work is transformative, differentiated and vital. A Fortune 500 firm, AECOM had revenue of approximately $18.2 billion during fiscal year 2017. See how we deliver what others can only imagine at aecom.com and @AECOM.

AECOM İnşaat Çalışan Sayısı

AECOM inşaat çalışan istatistiklerinde firmanın 2018 yılında %2 ‘lük büyüme içerisinde olduğu gözlemleniyor. AECOM inşaat ortalama işte kalma süresi 6,4 yıl olarak hesaplanmış.

AECOM İnşaat Yeni İşe Alımlar

AECOM İnşaatın 2018 yılı yeni işe alımlarında önceki yıllara nazaran genel olarak bir azalış gözlemleniyor. 

AECOM İnşaat Çalışan Dağılımı

İnşaat firmasının 6 Ay ve 1 yıllık periyotlarda çalışan sayıları incelendiğinde ; 

Genel düşüş tüm birimlerde gözlemleniyor. 
AECOM inşaatın Mühendislik alanında çalışan sayısı 2018 yılında %3 artış göstermiş.

Yorumlarda AECOM inşaat firması iş ilanlarını ve şantiye işe alımlarını paylaşarak, iş arayan dostlarımıza yardımcı olabilirsiniz.

Yazımız ilginizi çektiyse, diğer inşaat firmalarıyla ilgili inceleme yazılarımıza, İnşaat Firmaları – İşe Alım – Çalışan Raporu 2018
sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
guest

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı

Mail Grubuna Katıl
Join Newslater

Mail grubumuza başarı ile eklendiniz. You have successfully subscribed to the newsletter

Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyin. There was an error while trying to send your request. Please try again.

İnşaat Şantiye Yapı ve Proje, bu formda verdiğiniz bilgileri sizinle iletişim kurmak, güncellemeler ve pazarlama sağlamak için kullanacaktır. - We will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.