Sponsor İçerik

Fermuar Çeşitleri Hakkında Genel Bilgi

Genel olarak, taşıdıkları zincir (diş) türüne göre farklı çeşit fermuar olduğunu söyleyebiliriz:

Polyester ve Spiral Fermuar Çeşitleri Özellikleri

Çok amaçlı da denir. Dişler spiral şeklindedir. Burada size bu fermuar çeşitleri türden birkaç fermuar ve bunların kullanışlılığı anlatılacak. Fermuarın uzunluğu üretici ve markalara göre değişmekte olup, yaklaşık olarak 10 cm ile 100 cm arasında olabilmektedir.

Zincirin genişliği de değişebilir. Bunlar ne kadar büyük olursa, fermuar o kadar güçlü olur. Şunlar için kullanabiliriz: çanta cepleri, minderler, pantolonlar, etekler, elbiseler, tişörtler. Bir Bez Çantanın iç cebine yerleştirilmiş çok amaçlı polyester fermuar bulunabilir.

Metalik Fermuar Çeşitleri Özellikleri

Bu fermuar çeşitleri genel olarak pirinç malzemeden üretilirler ve mukavemetlerinin yanı sıra dekoratif bitişleri ile karakterize edilirler. Farklı zincir uzunlukları ve genişliklerine sahip metal fermuarlar bulunur.

Zincir farklı renklerde olabileceğinden (gümüş, bronz, eski altın, altın …) ve ayrıca en yaygın siyah olmasına rağmen tekstil bandın rengiyle kombin yapabildiğinden, çok fazla çeşitlilik sunar. Bej, beyaz ve kahverengi gibi. Fermuar çeşitleri için https://www.ecefermuar.com.tr/ Sitesi üzerinden sizde bu konuda bilgi edinebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
guest

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
Kapalı

Mail Grubuna Katıl
Join Newslater

Mail grubumuza başarı ile eklendiniz. You have successfully subscribed to the newsletter

Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyin. There was an error while trying to send your request. Please try again.

İnşaat Şantiye Yapı ve Proje, bu formda verdiğiniz bilgileri sizinle iletişim kurmak, güncellemeler ve pazarlama sağlamak için kullanacaktır. - We will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.