Müteahhit

Kalyon Construction – İşe Alım ve Çalışan Sayısı

Kalyon İnşaat, İstanbul, Beykoz Merkezli firma Linked’in üzerinde 17.132 takipçisi olan büyük ölçekli türk inşaat firmalasıdır. Firmanın 732 çalışanı LinkedIn‘de görüntülenmektedir. Site istatistiklerine göre 567 Aktif personel firmada çalışmalarını sürdürmektedir. Rapor Ocak 2019 dönemi istatistiklerini içermektedir. Kalyon inşaat uluslararası Müteahhitlik firmasıdır.

Bu sayı bire-bir firma çalışan sayısını yansıtmamakla birlikte, bizlere fikir vermesi açısından önemlidir. Linked ‘in üzerinde yaptığımız değerlendirmede bu sayıyı oluşturan kişilerin Firmanın aktif personelleri, alt yüklenici personelleri, ağırlıklı olarak teknik ve idari kadrosu olmakla birlikte, formen, operatör kadrolarınında bu sayı içerisinde yer aldığını söyleyebiliriz. Halen profilini güncellememiş, aslen firmada çalışmayan personellerde bu sayıya dahil olduğu görülmüştür.

Kalyon İnşaat Hakkında

Kalyon was established in 1974 and was founded on quality and trust. Since then Kalyon has become a leading construction company in Turkey’s economy. Kalyon’ mission is to exceed the expectations and requirements of its clients by combining knowledge, experience,innovation, technology and managing all its projects with accurate scheduling and efficient use of cost principles.

Kalyon İnşaat Çalışan Sayısı

Kalyon inşaat çalışan istatistiklerinde firmanın 2018 yılında %14 ‘lük büyüme içerisinde olduğu gözlemleniyor. Kalyon inşaat ortalama işte kalma süresi 2,5 yıl olarak hesaplanmış.

Kalyon İnşaat Yeni İşe Alımlar

Kalyon İnşaatın 2018 yılı yeni işe alımlarında önceki yıllara nazaran genel olarak bir artış gözlemleniyor. 

Kalyon İnşaat Çalışan Dağılımı

İnşaat firmasının 6 Ay ve 1 yıllık periyotlarda çalışan sayıları incelendiğinde ; 

Genel artış tüm birimlerde gözlemleniyor. 
Kalyon inşaatın Mühendislik alanında çalışan sayısı 2018 yılında %25 artış göstermiş.

Yorumlarda Kalyon inşaat firması iş ilanlarını ve şantiye işe alımlarını paylaşarak, iş arayan dostlarımıza yardımcı olabilirsiniz.

Yazımız ilginizi çektiyse, diğer inşaat firmalarıyla ilgili inceleme yazılarımıza, İnşaat Firmaları – İşe Alım – Çalışan Raporu 2018
sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
guest

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı

Mail Grubuna Katıl
Join Newslater

Mail grubumuza başarı ile eklendiniz. You have successfully subscribed to the newsletter

Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyin. There was an error while trying to send your request. Please try again.

İnşaat Şantiye Yapı ve Proje, bu formda verdiğiniz bilgileri sizinle iletişim kurmak, güncellemeler ve pazarlama sağlamak için kullanacaktır. - We will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.