Müteahhit

Tekfen İnşaat – İşe Alım ve Çalışan Sayısı

Tekfen İnşaat, İstanbul, 4. Levent Merkezli firma Linked’in üzerinde 105.964 takipçisi olan büyük ölçekli türk inşaat firmalasıdır. Firmanın 3.026 çalışanı LinkedIn‘de görüntülenmektedir. Site istatistiklerine göre 2.612 Aktif personel firmada çalışmalarını sürdürmektedir. Rapor Ocak 2019 dönemi istatistiklerini içermektedir. Tekfen inşaat uluslararası Müteahhitlik firmasıdır.

Bu sayı bire-bir firma çalışan sayısını yansıtmamakla birlikte, bizlere fikir vermesi açısından önemlidir. Linked ‘in üzerinde yaptığımız değerlendirmede bu sayıyı oluşturan kişilerin Firmanın aktif personelleri, alt yüklenici personelleri, ağırlıklı olarak teknik ve idari kadrosu olmakla birlikte, formen, operatör kadrolarınında bu sayı içerisinde yer aldığını söyleyebiliriz. Halen profilini güncellememiş, aslen firmada çalışmayan personellerde bu sayıya dahil olduğu görülmüştür.

Tekfen firması ile ilgili paylaşımda Tekfen Holding ve Tekfen Engineering firmaların sayfaları çalışan sayılarının Tekfen Construction sayfasına göre az olması sebebi ile ilgili istatisliklere yer verilmemiştir.

Tekfen İnşaat Hakkında 

Tekfen Contracting Group is one of the two most prominent groups of Tekfen Holding, with its more than 17 thousand employees, nearly 2 billion USD of active portfolio and over 330 projects undertaken successfully to date. The Group is considered as one of the biggest institutions in Turkey, in terms of value of its completed projects, and owns one of the largest construction machinery and equipment inventories in the country. Tekfen Contracting Group, whose origin goes back to 1956, is considered as one of the leading contractors of its region today, and is active in all aspects of contracting business including feasibility, engineering, construction, assembly, maintenance, project control, management and counseling.

Tekfen İnşaat Çalışan Sayısı

Tekfen firması çalışan istatistiklerinde firmanın 2018 yılında %4 ‘lük büyüme içerisinde olduğu gözlemleniyor. Tekfen ortalama işte kalma süresi 5,2 yıl olarak hesaplanmış.

Tekfen İnşaat Yeni İşe Alımlar

Tekfen İnşaatın 2018 yılı yeni işe alımlarında önceki yıllara nazaran genel olarak bir azalış gözlemleniyor. 

Tekfen İnşaat Çalışan Dağılımı

İnşaat firmasının 6 Ay ve 1 yıllık periyotlarda çalışan sayıları incelendiğinde ; 

Genel azalışa rağmen mühendislik benzeri birimlerde çalışan sayısının arttığı gözlemleniyor. Tekfen inşaatın Mühendislik alanında çalışan sayısı 2018 yılında %13 artış göstermiş.

Yorumlarda Tekfen inşaat firması iş ilanlarını ve şantiye işe alımlarını paylaşarak, iş arayan dostlarımıza yardımcı olabilirsiniz.

Yazımız ilginizi çektiyse, diğer inşaat firmalarıyla ilgili inceleme yazılarımıza, İnşaat Firmaları – İşe Alım – Çalışan Raporu 2018
sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
guest

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı

Mail Grubuna Katıl
Join Newslater

Mail grubumuza başarı ile eklendiniz. You have successfully subscribed to the newsletter

Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyin. There was an error while trying to send your request. Please try again.

İnşaat Şantiye Yapı ve Proje, bu formda verdiğiniz bilgileri sizinle iletişim kurmak, güncellemeler ve pazarlama sağlamak için kullanacaktır. - We will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.