Müteahhit

Tepe İnşaat – İşe Alım ve Çalışan Sayısı

Tepe İnşaat, Ankara Merkezli firma Linked’in üzerinde 39.436 takipçisi olan büyük ölçekli türk inşaat firmalasıdır. Firmanın 311 çalışanı LinkedIn‘de görüntülenmektedir. Site istatistiklerine göre 253 Aktif personel firmada çalışmalarını sürdürmektedir. Rapor Ocak 2019 dönemi istatistiklerini içermektedir. Tepe inşaat uluslararası Müteahhitlik firmasıdır.

Bu sayı bire-bir firma çalışan sayısını yansıtmamakla birlikte, bizlere fikir vermesi açısından önemlidir. Linked ‘in üzerinde yaptığımız değerlendirmede bu sayıyı oluşturan kişilerin Firmanın aktif personelleri, alt yüklenici personelleri, ağırlıklı olarak teknik ve idari kadrosu olmakla birlikte, formen, operatör kadrolarınında bu sayı içerisinde yer aldığını söyleyebiliriz. Halen profilini güncellememiş, aslen firmada çalışmayan personellerde bu sayıya dahil olduğu görülmüştür.

Tepe İnşaat Hakkında

FAR BEYOND THE TOP…

Construction industry serves as foundation stone for development of a country and such a role requires utmost care and perfect solutions. Being a leader in such a sector, TEPE regards “the top”​ as a basic criterion to define
the level of achievement and quality. While the expectations of clients so promptly differ and increase in todays’​
continuously changing world, TEPE is always committed to cope with and satisfy them with best solutions.

That is why we perceive “the top”​ as the starting point rather than the target to be reached.

Tepe İnşaat Çalışan Sayısı

Tepe inşaat çalışan istatistiklerinde firmanın 2018 yılında %4 ‘lük küçülme içerisinde olduğu gözlemleniyor. Tepe inşaat ortalama işte kalma süresi 8,3 yıl olarak hesaplanmış.

Tepe İnşaat Yeni İşe Alımlar

Tepe İnşaatın 2018 yılı yeni işe alımlarında önceki yıllara nazaran genel olarak bir azalış gözlemleniyor. 

Tepe İnşaat Çalışan Dağılımı

İnşaat firmasının 6 Ay ve 1 yıllık periyotlarda çalışan sayıları incelendiğinde ; 

Genel düşüş tüm birimlerde gözlemleniyor. 
Tepe inşaatın Mühendislik alanında çalışan sayısı 2018 yılında %2 artış göstermiş.

Yorumlarda Tepe inşaat firması iş ilanlarını ve şantiye işe alımlarını paylaşarak, iş arayan dostlarımıza yardımcı olabilirsiniz.

Yazımız ilginizi çektiyse, diğer inşaat firmalarıyla ilgili inceleme yazılarımıza, İnşaat Firmaları – İşe Alım – Çalışan Raporu 2018
sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
guest

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı

Mail Grubuna Katıl
Join Newslater

Mail grubumuza başarı ile eklendiniz. You have successfully subscribed to the newsletter

Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyin. There was an error while trying to send your request. Please try again.

İnşaat Şantiye Yapı ve Proje, bu formda verdiğiniz bilgileri sizinle iletişim kurmak, güncellemeler ve pazarlama sağlamak için kullanacaktır. - We will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.