İnşaat Malzemeleriİş GüvenliğiSponsor İçerik

En Ucuz N95 Maske Fiyat ve Çeşitleri Nanofibermaske’de

N95 Maske Fiyat

Sağlığına dikkat eden kişiler N95 maske fiyat ve özellikleri konusunda araştırma yapar. Özellikle son yıllarda solunum yoluyla kolayca bulaşan Covid-19 hastalığının ortaya çıkması doğru ve güvenilir maske arayışını arttırır. N95 solunum maskesi ise hava yoluyla bulaşan birçok hastalığın önüne geçer.

Küçük partiküllerin insan vücuduna girmesini engelleyen bu maske çeşitleri, yüksek filtreleme özelliği ile adından söz ettirir. ABD Mesleki Güvenlik ve Sağlık Ulusal Enstitüsü tarafından hava filtreme konusunda N95 sınıfına dâhil olan maske çeşidi yüksek koruma ortaya koyar. Maskenin %99,9 oranında filtrasyon görevi üstlenmesi yaygın kullanım oluşturan bir faktördür.

Bu kaliteli maskelere sayfalarında orijinal maskelere yer veren nanofibermaske.com sitesinden ulaşabilirsiniz. Firmanın N95 solunum maskesi fiyatları ise değişiklik gösterir. Maskelerin satışa sunulduğu adet sayısı fiyatlara etki eden önemli faktörler arasında yer alır. Nanofibermaske.com da maskeler 5’li, 10’lu, 20’li, 30’lu ve 50’li paketler halinde satışa sunulur. İhtiyaçlarınız doğrultusunda seçim yaparak hastalıklardan korunabilirsiniz.

N95 Maske Fiyat ve Çeşitleri

Firmanın N95 maske fiyat aralıkları ekonomik seviyeden oluşur. Bu sayede her bütçe aralığı kendine uygun olan adette maske satın alma şansı elde eder. N95 solunum maskesi klasik maskelerle kıyaslandığında daha yüksek segmentte yer alır. Ancak maskenin performansı ve güvenilirliği değerlendirildiğinde fiyatların performans ile doğru orantılı olduğu görülür.

N95 solunum maskesi gaz ve buhara karşı koruma sağlamaz. Maskelerin koruyuculuk faktörü partiküllere karşı ortaya çıkar. Özellikle virüs ve bakteri kaynaklı rahatsızlıkların vücuda girmesini engelleyen maske seçeneklerinin kullanımı rahat ve ergonomiktir. Nefes alışverişini engellemeyen özel yapı günlük hayata uyum sağlamak açısından tercih edilir.

Standartlara uygun olarak üretilen N95 solunum maskesi el değmeden hazırlanır. Bu sayede kullanıcılar güvenli ve hijyenik şekilde kullanım imkanı elde eder. Maskeyi ihtiyaç duyduğunuz anlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özellikle sağlık sektöründe çalışan kişilerin N95 solunum maskesi kullanması önerilir. Ancak bu kaliteli maskeler tam korunma amacı ile herkes tarafından yaygın olarak tercih edilir. Nanofibermaske.com sitesinden satın alacağınız maskelerin yüksek koruyuculuk ortaya koyması sayesinde hem kendinizi hem de sevdiklerinizi hastalıklara karşı koyabilirsiniz.

Ucuz N95 Maske Fiyat ve Çeşitleri

N95 solunum maskesi kullanmadan önce çeşitli detaylara dikkat etmeniz gerekir. Bu detaylardan en önemlisi kişisel hijyendir. Maskenin kirli ellerle takılmaması gerekir. Ayrıca yüzeyi kirlenen ve aşınan maskeyi takmamanız önemli detaylar arasında yer alır. Bu ürünlerin kirlenmesi veya deforme olması durumda filtre görevini tam olarak yerine getiremez.

Maskelerin belirli bir raf ömrü vardır. Raf ömrünü aşan maskelerde filtrasyon özelliği düşüş gösterir. Bu nedenle maskenin kullanım süresini aşmaması önemli detaylar arasında yer alır. Ayrıca maske kesinlikle kişisel olarak kullanılmalı, başkaları ile paylaşılmamalıdır. Bu kaliteli maskeler hakkında Nanofiber Maske firmasının https://www.nanofibermaske.com/kategori/n95-maske sayfasında inceleme yapabilirsiniz.

Günlük kullanım süresini aşan maske tekrar kullanılmadan çöpe atılmalıdır. Siz de nanofibermaske.com sayfası üzerinden N95, FFP2, FFP3 gibi yüksek koruyuculuk sunan maske seçeneklerine göz atabilir, sağlığınızın bozulmasını engelleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
guest

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
Kapalı

Mail Grubuna Katıl
Join Newslater

Mail grubumuza başarı ile eklendiniz. You have successfully subscribed to the newsletter

Hata oluştu. Lütfen tekrar deneyin. There was an error while trying to send your request. Please try again.

İnşaat Şantiye Yapı ve Proje, bu formda verdiğiniz bilgileri sizinle iletişim kurmak, güncellemeler ve pazarlama sağlamak için kullanacaktır. - We will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.